Multimo Żywiołowy internet
CENNIK

 

Oferta TOOWAY

INTERNET

TELEFON

SPRZĘT SAT

CENNIK

INSTALACJA

WSPÓŁPRACA

KONTAKT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tooway™ zapewnia bogaty wybór pakietów, który zaspokoi wszystkie Twoje oczekiwania związane z dostępem do Internetu. Usługa Tooway realizowana jest za pośrednictwem zupełnie nowego satelity KA-SAT, pracującego w paśmie częstotliwości Ka, zapewniającym znacznie większą niż dotychczas stabilność oraz przepustowość.

Cennik internet satelitarny EuropaSat Tooway:

Podane ceny dotyczą umowy na okres 24 miesięcy i są kwotami brutto, zawierającymi podatek 23% VAT.

 

Cennik internet satelitarny Tooway Business ze stałym publicznym adresem IP

Podane ceny dotyczą umowy na okres 12 miesięcy i są kwotami brutto, zawierającymi podatek 23% VAT.

 

Standardowa instalacja: 300 zł (Cena może się różnić w zależności od lokalnych wymagań technicznych).


Miesięczny limit oznacza sumę danych odebranych i wysłanych w ciągu miesiąca. Po przekroczeniu założonego limitu, łącze zwalnia do prędkości downlad 256 kbp/s i upload 128 kbp/s,  wówczas klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów.

Użytkownicy korzystający z wybranych pakietów Tooway MAX* w godzinach nocnych: od 23.00 do 07.00 nie są rozliczani z wykorzystanego transferu danych w tych godzinach.

W systuacji przekroczenia limitu klient ma możliwość aktywacji dodatkowej paczki danych o wielkości 1 GB w cenie 49 zł brutto, co pozwoli na przywrócenie normalnej prędkości łącza.

W trakcie trwania umowy istnieje możliwość wielkokrotnego przenoszenia zestawu Tooway w dowolne miejsce oraz bezpłatnej zmiany pakietu na dowolnie wyższy pakiet.

 

 

Cennik Tooway (PDF)
Cennik Tooway Businnes (PDF)

 Mapa strony